Współpraca!

Jeśli interesuje cię jakakolwiek forma współpracy ze mną chociaż odrobinkę związana z książkami zachęcam cię/was do napisania do mnie ze szczegółami o co chodzi na mój adres e-mail:

                                                                       magdapiesio@o2.pl

Z chęcią podejmę współpracę z portalami poszukującymi recenzentów, autorami, księgarniami, dyskontami książkowymi i wydawnictwami. Preferuję fantastykę, science fiction, romanse, obyczajówki. Jednak nie ograniczam się tylko do tych gatunków. Zazwyczaj przeczytanie książki z ok 500 stronami zajmuje mi dwa-cztery dni. Co zależy również od wolnego czasu. Jeśli książka mnie zaciekawi potrafię ją przeczytać bardzo szybko i poświęcić jej cały dzień. Interesują mnie książki nowe jak i starsze, ponieważ o tych też trzeba troszkę po przypominać. W moich recenzjach będę mówiła samą prawdę. Więc jeśli książka mi się nie spodoba, mimo to dodam o niej recenzję nawet tą negatywną. Jednak liczę, że takiej książki nie będzie. Przeczytałam już w swoim życiu bardzo wiele książek i jak na razie ani razu nie spotkałam się z książką której bym nienawidziła, albo by mi się strasznie nie podobała. W każdej książce staram się dostrzec choć najmniejszą dobrą cechę :) Jeśli książka została do mnie wysłana bez mojej wiedzy to mam prawo jej nie recenzować.
Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje: przedpremierowa recenzja oraz recenzja po premierze, patronat, konkurs itp.Od razu informuję, że nie przepadam za e-bookami. Dlatego mogę je przyjąć tylko w drodze ostateczności. Jednak ostrzegam, że czytanie ich idzie mi dużo gorzej z czym idzie również dłużej :) Na pewno się jakoś dogadamy :)

Jestem otwarta również na wszelkie współpraca z innymi blogerami itp.

Jeśli do mnie napiszesz to bardzo proszę o napisanie o ty w komentarzu na tej stronie, wtedy szybciej odpowiem i nie będzie strachu, że twoja wiadomość się, gdzieś zawieruszy :)

                                                           Zaufali mi:

                                                    Współpraca jednorazowa/okazjonalna                                              

                                                         Dziękuję za zaufanie <3 

2 komentarze:

 1. A właśnie mam pytanie, bo chętnie bym zaczęła współpracę z księgarnią, ale nie wiem co do nich napisać. I jak to mnie więcej wygląda. Wysyłają jakieś katalogi z wyborem książek, czy jak? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zauważyłam nawiązałaś już współpracę z wydawnictwami, więc wiesz jak napisać taki mail :D Dlatego zbytnio jak napisać podobny do księgarni ci tłumaczyć nie muszę :) Taki mail (przynajmniej ja tak zrobiłam xD) pisze się bardzo podobnie, jak do wydawnictwa tyle, że zwracasz się tam do księagrni :D Mam nadzieję, że rozumiesz xD Wiesz co...to zależy typowo od księgarni. Nie ma jednego schematu, każda księgarnia współpracuje inaczej :D Ja akurat współpracuję z dwoma: Megaksiążki.pl - ta księgarnia pozwala ci raz na pół roku wybrać sobie jedną dowolną książkę z ich oferty nie przekraczającą kwoty 48 zł. Jak już ja wybierzesz to piszesz do nich i ci ją przysyłają. Masz miesiąc na napisanie recenzji :D oraz z lovebooks.pl - tutaj jest podobnie. Wybierasz sobie dowolną książkę z ich oferty nie przekraczającą kwotę (tutaj nie jestem pewna, ale chyba...) 50 zł. Jak już ją wybierzesz, to składasz zamówienie na ich stronie (świetny sposób <3 Przez to możesz wybrać czy chcesz grubą, miękką czy inną okładkę ;D), tyle, że nie płacisz ty, tylko wysyłasz im na maila numer zamówienia. No i to tyle, jeśli chodzi o księgarnie z którymi współpracuję :D Tak się prezentuje moja współpraca z nimi ;) Ale słyszałam, że np. współpraca z PanTomasz.pl polega na tym, że oni przysyłają ci na maila katalog z książkami które możesz sobie od nich wziąć i ty wybierasz z tej oferty jaką chcesz :D Tak więc jest to kwesta osobista każdej księgarni :) Mam nadzieję, że pomogłam ;) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz tutaj lub jeśli wolisz, to na mojego maila (magdapiesio@o2.pl) lub w wiadomości prywatnej na moim fanpagu :D
   Buziole :*

   Usuń

Jeśli przeczytałeś post to go skomentuj. Każdy komentarz zarówno ten z miłymi słowami jak i radą motywuje mnie do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zaobserwuj go. Jakikolwiek pozostawiony tu przez ciebie ślad sprawia, że mam na twarzy ogromnego banana :D
Buziaki :*

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.