Kim jestem?

Pewnie myślisz, że jestem zwykłą dziewczyną. Wiec, że się mylisz. Tak naprawdę jestem Nocnym łowcą, Niezgodną, czarodziejką w Hogwarcie, zabójczynią zombie i nie tylko. Dlaczego? Ponieważ zawsze, gdy czytam jakąś książkę wkraczam w jej świat. Pochłania mnie ona i nie pozwala uciec. Jestem nimi wszystkimi, ale żadną zarazem.
A tak na poważnie :D Jestem marzycielką, która bardzo marzy by tak jak Amy ze ,,Strażniczki książek'' móc wkroczyć na karty swoich ulubionych książek. Czy mi się to uda? Niewiem. Jak na razie musi mi wystarczyć moc czytania i wyobraźni ;)
Mam na imię Magda i mam 14 lat.
Lubię śpiewać, rysować i kolorować, może nie wychodzi mi to najlepiej ale bardzo to lubię. Interesuję się sportem. Głównie koszykówką, piłką ręczną, tańcem i bieganiem. Uwielbiam, a właściwie to kocham czytać.
Jestem mocno walnięta, jednak nie bój się nic ci nie zrobię. Z wyjątkiem zarażenia cię książko holizmem. Ta choroba jest bardzo zaraźliwa i nie możliwa do wyleczenia. Jeśli będziesz czytać moje posty możliwe, że się tym zarazisz :D

1 komentarz:

  1. My książkoholicy musimy trzymać się razem ;) buziole :*

    OdpowiedzUsuń

Jeśli przeczytałeś post to go skomentuj. Każdy komentarz zarówno ten z miłymi słowami jak i radą motywuje mnie do dalszej pracy. Jeśli blog Ci się spodobał zaobserwuj go. Jakikolwiek pozostawiony tu przez ciebie ślad sprawia, że mam na twarzy ogromnego banana :D
Buziaki :*

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.